22 Ekim 2009 Perşembe

Teneke deyip geçme-2

Teneke deyip geçme- 2 diye başlık koymamın sebebi
teneke deyip geçme-1 i BirSen kendi bloğunda yayınlamıştı. BirSen yaşadığı yerde başka siteden resim almanın sorun yaratabileceğini düşündüğü için linki bana yollamış. Aslında kaynak gösterirse sorun olmayacağını düşündüm ama sanırım riske etmek istemedi. Bu güzel teneke etkinliğinide heba etmek istemediğimiz için ben yayınladım. Bakın alem neler yapmış;


Bildiğimiz zeytin tenekesinden çocuklara ocak yapmışlar. Çok süslü :)


Eee lavabosuz mutfak olmaz dimi. Hepsi çok şirin. Kaynaklarıda verelim ki sorun yaşamayalım. burada ve burada daha bir sürü çeşit var.


Çalışmalar çok güzel ama gene benim dikkatimi çeken başka bişey var :)) Site yabancı bir site ama bakınız tenekelerin üzerinde bildiğiniz has be has türk markaları :) Bu konuya dikkat çekmesem çatlardım :)
Bigicim paylaşım için teşekkürler. Sevgiler...

4 yorum:

BirSen dedi ki...

merhabalar tatlim..:)
bu güzel tenekeleri blogcu arkada$larimizla pay$la$tigin icin saol canim.
Ya$adigim yerde yasalar biraz daha farkli oldugun gercekten riske girmek istemedim..ama senin yayinlamanada cok sevindim canImcIm.:)

evet site yabanci ama teneklere türk mali..:))

Evimin İncileri Belgin dedi ki...

Sevgili Bucanni harika yapmışlar güzel paylaşımınız için teşekkürler

Sevgiyle kalın...

mamila dedi ki...

Buacancım merhaba benim çocukluğumda buna benzer oyuncaklar vardı,tabii o zamanlar pahalı olduğundan herkeslerde olmazdı.Unutmamamın nedeni benim yoktu.Çokkk uzaklara gittim.sevgiler

fotograf penceresinden dedi ki...

süperler hepsi de çok beğendim :)

 

KAÇ KİŞİ ONLINE