8 Kasım 2009 Pazar

Yaşamdan Dakikalar

Haftalardır bu konu ile ilgili yazmak istiyorum nihayet bu güne kısmetmiş. Son yıllarda televizyonda keyifle izlenebilecek o kadar az program varki, bu programı es geçmek çok haksızlık diye düşündüm.
Yaşamdan Dakikalar Hıncal Uluç, Nebil Özgentürk, Haşmet Babaoğlu ve Sunay Akın'ın paylaştığı keyifle izleyebileceğiniz bir kültür-sanat programı. Ya bir film, ya bir konser ya da bir kitap bazen de anılar sohbetin içine giriyor ve de şiirler, geçmişte kalan değerler. Gerçekten adı gibi yaşamdan dakikaları bize sunuyorlar. İzlemeye değer ender programlardan pazar günleri saat 10:00 da başlıyor. Mutlaka bir çok kişi izliyordur ama genede dikkat çekmek istedim kaçıran olmuştur diye. Ben öyle keyifle takip ediyorum ki bu keyfi sizlerde yaşayın istedim.

Şimdi bu yazıyı yazarken bir yandanda Şeffaf Odayı izliyorum. Nefes filmi oyuncuları konuk. Fragman ve filmin kamera arkası görüntülerini yayınlıyorlar. İnsan gene gene duygulanıyor. Gerçekten çok emek edilmiş bir film. Daha öncede bu yazımda bahsettiğim gibi bence mutlaka izlenmeli.

Sevgiyle...

5 yorum:

 1. Bayılıyorum ben de izlemeğe doyamıyorum bazen tekrarını bile izliyorum

  YanıtlaSil
 2. Ablacığım sevindim izlemene gerçekten çok dolu bir program.

  YanıtlaSil
 3. Insan kendisini o sohbetin icinde gibi hissediyor. Hemen onlarin yanibasinda.
  Sohbet hic bitmesin istiyorum her defasinda.
  Sevgiler

  YanıtlaSil
 4. Sünter ablacığım
  Kesinlikle sana katılıyorum dediğin gibi İnsan kendini o sohbetin içinde hissediyor.

  YanıtlaSil
 5. Sunay Akınla beraberdik 2 gün önce Çukur şiirine taparım süper bir üstad bence

  YanıtlaSil

GÖZLERİNİ AÇTIYSAN YENİ GÜNE, GÜLÜMSE :)

 

KAÇ KİŞİ ONLINE